Tomb Raider I - Solucja:

Caves

Secret: 3

Poznajesz Larę Croft w górach w Peru. Zeskakuje na linie do wielkich wrót prowadzących do jaskini. Drzwi się zamykają. Teraz dalsze jej losy zależą od ciebie.

Idź prosto po śladach na śniegu. Po drodze miniesz strzałki. Idź do końca drogą, znajdziesz się w jaskini bez wyjścia. Po lewej będzie u góry wyłom skalny, w którym jest #1 SECRET - będzie tam MAŁA APTECZKA. Wróć teraz z powrotem do miejsca rozwidlenia śladów na śniegu i idź nowym tropem. Znajdziesz się w kolejnym korytarzu jaskini, gdzie będą trzy nietoperze. Skręć w lewo do małej jaskini ze śniegiem, gdzie po prawej stronie będzie wyższa wąska półka, gdzie znajdziesz kolejny #2 SECRET i MAŁA APTECZKA. Wracaj z powrotem do rozwidlenia na drodze i skręć w lewo. Biegnij jak cię droga prowadzi, aż znajdziesz się w dużej jaskini z roślinnością. Biegnij w kierunku roślin i zeskocz w dziurę. Biegnij nowym korytarzem prosto. Użyj dźwigni i przejdź przez drzwi.

W nowym pomieszczeniu udaj się do lewego rogu i wejdź przez dziurę w suficie do góry. Idź jak cię droga prowadzi. Znajdziesz się w dużej jaskini, gdzie będą dwa wiszące mosty. Biegnij po półce skalnej do pierwszego mostu. Teraz przejdź do drugiego mostu. Pod mostami nic poza dwoma wilkami nie ma. Idź więc dalej do następnego pomieszczenia. Uważaj na dole jest niedźwiedź i nietoperze oraz MAŁA APTECZKA. Jeżeli wpadłeś do dziury to przejdź korytarzem i przez drzwi z powrotem do pomieszczenia z mostami, a następnie wróć do jaskini z niedźwiedziem i przeskocz ją na drugą stronę.

Zbiegnij schodami w dół. W nowym pomieszczeniu uważaj na dwa wilki. Po lewej stronie jest mała półka obrośnięta winoroślą. Wskocz na nią i znajdziesz #3 SECRET, gdzie będzie DUŻA APTECZKA. Wróć teraz do z powrotem do głównej jaskini. Wskocz na podest po prawej stronie i pociągnij dźwignię. Szybko zejdź na dół i przejdź przez świeżo otwarte drzwi. Znajdziesz się w korytarzu ze schodami. Uważaj na strzałki. Dobiegnij do miejsca, gdzie jest inna podłoga. Gdy na nią staniesz, podłoga się zawali. Znajdziesz się w nowym pomieszczeniu.

Udaj się do przejścia między pomieszczeniami i idź dalej. Przeskocz na drugą stronę pomieszczenia. Będzie tam DUŻA APTECZKA oraz wilki. Przejdź do pomieszczenia, z którego wyszedł wilk i pociągnij dźwignię. Otworzą się duże wrota na dole pomieszczenia. Wyjdź z pomieszczenia z dźwignią i przeskocz przez pierwszy z otworów w pomieszczeniu. Biegnij do drzwi i przejdź przez nie.DALEJ...

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408