Tomb Raider IV Last Revelation - Solucja:

Cambodia

Tomb Raider IV Last Revelation - Cambodia Secret: 8 [8/70]

Podejdź do Von Croy, który będzie ci tłumaczył jak się poruszać w grze. Idź za nim. Po lewej stronie przejścia znajdziesz Secret #1 (Golden Skull). Zejdź po schodach i idź dalej za nim. Miń kolce. W pomieszczeniu z wodą zejdź do wody i zbierz na środku pomieszczenia Secret #2 (Golden Skull). Wróć z powrotem do góry i przeskocz do przejścia za Von Croy'em. Dojdziesz do dzików, które miń. Znajdziesz się w pomieszczeniu z wodospadami. Zejdź na dół i wejdź do jednej z wnęk, w której znajdziesz Secret #3 (Golden Skull); wróć z powrotem na górę do Von Croy'a. Idź dalej za nim przeskakując po półkach. W rogu pomieszczenia podskocz do wnęki i jej się złap. Idź teraz w prawo do dużej wnęki i wespnij się do góry. Idź dalej korytarzem. Dojdziesz do kolejnego pomieszczenia z wodospadem. Wskocz do wody. Na środku basenu znajdziesz Secret #4 (Golden Skull), a po prawej stronie w korytarzu pod wodą wodospadu znajdziesz dwie apteczki LARGE MEDIPACK oraz SMALL MEDIPACK. Popłyń teraz na lewą stronę wodospadu i wejdź na półkę; pociągnij dźwignię. Idź dalej korytarzem za Von Croy'em.

Gdy dojdziesz do końca korytarza, na ścianie będzie drabina; wejdź po niej na górę i pociągnij dźwignię. Zejdź na dół i idź dalej za nim. Dojdź do krawędzi i podskocz w górę, aby złapać się drabinki na suficie. Idź nią do końca i zeskocz na dół. Idź dalej korytarzem. Znajdziesz się na dziedzińcu z dzikami. Udaj się prawo i biegnij cały czas do końca dziedzińca trzymając się prawej strony. Na końcu znajdziesz Secret #5 (Golden Skull) . Odwróć się i wejdź w przejście w ścianie prawie na wprost. Idź dalej korytarzem do następnego dziedzińca. Przejdź przez drzwi pod gongiem i uważając na kolce udaj się w prawo, gdzie znajdziesz Secret #6 (Golden Skull). Idź dalej do kolejnego wyjścia. Podejdź do Von Croy'a i przeczołgaj się korytarzem po lewej od niego. Skręć w odnogę po lewej i zbierz Secret #7 (Golden Skull). Idź dalej tunelem do pomieszczenia. Dowiesz się teraz skąd Lara ma ten swój superaśny plecaczek...

Pociągnij dźwignię i wracaj do Von Croy'a. Biegnij teraz otwartym korytarzem. Uważaj na strzałki w korytarzu i przejdź pod głazem na końcu. Idź dalej aż dojdziesz do dziedzińca. Wejdź na balkonik nad wejściem, z którego przyszedłeś i zbierz Secret #8 (Golden Skull). Teraz Von Croy powie ci o dwóch drogach, które możesz przebyć. W zależności, które drzwi otworzy, ta będzie cię czekać. O wyborze drogi decyduje ostatnia czaszka przez ciebie zebrana.


Ścieżka lewa
Idź dalej korytarzem aż dobiegniesz do pomieszczenia z liną po środku. Podejdź do prawego rogu i wespnij się do wnęki. Idź nią dalej i wejdź na półkę. Skręć w prawo i idź balkonem do liny. Przeskocz na drugą stronę przy pomocy liny i pociągnij dźwignię. Zejdź na dół i przejdź przez drzwi. Zjedź na dół i teraz czeka cię bieg na czas - wyścig z Von Croy'em. Udaj się w lewo i biegnij szybko, tak aby go wyprzedzić.


Ścieżka prawa
Zejdź po schodach i dojdziesz do pomieszczenia z basenem. Wejdź na górę i przeskocz przy pomocy liny na drugą stronę i pociągnij dźwignię. Zejdź na dół i biegnij do otwartych drzwi. Teraz czeka cię wyścig z Von Croy'em, który musisz wygrać.


Po wygraniu lub przegraniu wyścigu, Von Croy pokaże swoją prawdziwą twarz. Uruchomi przy pomocy Lary starożytny mechanizm, w wyniku którego świątynia zacznie się burzyć. Von Croy wpadnie w pułapkę, a Lara w ostatniej chwili ucieknie...DALEJ...

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408