Tomb Raider IV Last Revelation - Solucja:

Tomb of Seth

Tomb Raider IV - Tomb of Seth Secret: 5 [13/70]

Lara jest już dorosła. Przybywa do zakopanej w piasku świątyni w Egipcie. Lara znajdzie się w jaskini. Po lewej będzie FLARES. Odwróć się do i na kracie znajdziesz kolejne flary FLARES. Idź za przewodnikiem, który przez jakiś czas będzie cię prowadził.

Udaj się w kierunku przewodnika i w pierwszej wnęce znajdziesz SHOTGUN. Idź dalej i po lewej będzie pochylona półka. Wejdź nią na górę, gdzie znajdzisz SHOTGUN NORMAL AMMO. Idź dalej za przewodnikiem i zabij skorpiony. Z wnęki weź LARGE MEDIPACK. Idź dalej aż w końcu wpadniesz na szakala, zabij go. Po filmiku udaj się w lewo i podejdź do półki, na którą możesz wejść. Przeskocz na drugą stronę i znajdziesz Secret #9 - SMALL MEDIPACK. Zeskocz na dół i idź dalej tą drogą. Na wzniesieniu po środku będzie LARGE MEDIPACK, a przy żółtej kolumnie w rogu znajdziesz SMALL MEDIPACK. Udaj się teraz do przejścia pokazanego na filmie.

Znajdziesz się w pomieszczeniu, gdzie na prawo będzie korytarz w dół, do którego się udaj. Zejdź na dół i zejdź do dziury. W małym korytarzu będzie Secret #10 - SHOTGUN NORMAL AMMO. A na czerwonym klocku SMALL MEDIPACK. Wejdź na górę i wróć z powrotem do poprzedniego pomieszczenia. Po prawej stronie w dziurze będzie LARGE MEDIPACK, a po lewej stronie będzie dźwignia, którą pociągnij, aby zasypać pomieszczenie na dole. Udaj się teraz z powrotem do tego pomieszczenia i przejdź do cokołów. Na jednym będzie SMALL MEDIPACK, a na drugim Eye Piece. Otworzy się także przejście w poprzednim pomieszczeniu, więcej udaj się tam i idź dalej za przewodnikiem.

Znajdziesz się w pomieszczeniu z liną. Wejdź na podest pod nią i wskocz na nią. Musisz się tak rozbujać, aby skoczyć na do przejścia u góry. Znajdziesz się w Secret #11. Idź dalej i po drabinach wspinaj się do góry. Na półce znajdziesz SMALL MEDIPACK. Musisz uważać na walec z kolcami. Wspinaj się dalej. Na samej górze znajdziesz |FLARES. Zejdź na półkę niżej po drugiej stronie i wskocz na oświetloną półkę. Zabij szakala i idź dalej. Zjedź lewą stroną i na półce znajdziesz USIS i idź dalej. Znajdziesz się w pomieszczeniu z piaskiem. Wróć ponownie do pomieszczenia z liną i idź w dół schodami. Przewodnik unieszkodliwi pułapkę i zbierz z cokołu Eye Piece. Wróć do pomieszczenia z liną i podejdź do ściany ze złotym emblematem. Połącz obie części Eye Piece, aby otrzymać Eye of Horus i użyj, aby otworzyć wrota.

Idź dalej i zabij szakala. Biegnij dalej korytarzami aż dojdziesz do sfinksa. Po lewej we wnęce będzie SMALL MEDIPACK. Idź dalej schodami w lewo aż dojdziesz do pomieszczenia, w którym przewodnik podpali wodę. Otworzą się drzwi; idź dalej za przewodnikiem. Na rozwidleniu skręć w prawo, gdzie znajdziesz SMALL MEDIPACK we wnęce i dojdziesz do pomieszczenia z posągiem. Miń je i idź korytarzem po prawej do pomieszczenia z liną z kuleczkami. Pociągnij linę, przewodnik przejdzie i podpali wodę przy posągu. W pomieszczeniu zapalą się kratki. Teraz musisz przejść na drugą stronę pomieszczenia tylko po tych, które są zapalone. Gdy to zrobisz, otworzy się brama i zbierz The Timeless Sands. Idź dalej schodami aż dojdziesz do sfinksa.

Udaj się na lewo od niego i idź przejściem do rozwidlenia. Skręć w prawo i idź cały czas prosto, wejdź do góry i dalej wspinaj się po drabinie na samą górę. Pociągnij dźwignię i przejdź po głowie sfinksa na jego drugą stronę. Znajdziesz Secret #12. Zbierz SHOTGUN NORMAL AMMO oraz LARGE MEDIPACK. Wracaj teraz ponownie do drabiny. Na dole drabiny otworzyła się krata. Wejdź tam - Secret #13. Znajdziesz tam SHOTGUN NORMAL AMMO oraz SHOTGUN WIDESHOT AMMO. Zejdź na dół i dojdź do skrzyżowania. Udaj się tunelem w dół, gdzie spotkasz ponownie przewodnika, który ucieknie przestraszony... Otworzy się krata i idź dalej tunelem. Zabij skorpiony i zeskocz do pomieszczenia. Na środku pomieszczenia znajdziesz SHOTGUN NORMAL AMMO i wskocz na półkę po drugiej stronie. Podejdź do statuy i włóż The Timeless Sands. Teraz zacznie piasek sypać się do pomieszczenia. Wracaj teraz z powrotem do sfinksa i udaj się do jego buzi i wejdź / czołgaj się w korytarz. Zapisz grę, gdyż możesz ominąć jeden z sekretów, który będzie niedługo. Zjedź po pochylni do pomieszczenia.DALEJ...

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408