Tomb Raider IV Last Revelation - Solucja:

Valley of the Kings

Tomb Raider IV - Valley of the Kings Secret: 7 [25/70]

Zabij "białych ninja". Na piasku znajdziesz SMALL MEDIPACK oraz amunicję UZI AMMO. Udaj się na lewo od wejścia i wejdź do wnęki - Secret #19. Zbierz SHOUTGUN NORMAL AMMO x 2 oraz SHOTGUN. Zabij wszystkich ninja. Jeden z nich zostawi ci klucze do samochodu Ignition Key. Udaj się do wnęki po przeciwnej stronie i ustaw się tak , aby wskoczyć na półkę i dalej do góry na dach wejścia - Secret #20: SHOTGUN SHELLS x 2, SMALL MEDIPACK oraz UZI AMMO. Zejdź na dół i udaj się teraz w pogoń za swoim ex-przewodnikiem.

Jedź za nim, ale trzymaj dystans. Przejdź jaskinie i dalej do mostu skalnego nad drogą. Zatrzymaj samochód i wysiądź z niego. Zabij ninja i zejdź do przepaści - boki są drabinami. Pod mostem będzie wąska szpara, do której wjedź (użyj zwisu, aby tam wejść) - Secret #21. Zbierz LARGE MEDIPACK i GRENADE GUN SUPER AMMO. Wracaj do samochodu i jedź dalej za nim. W końcu dojedziesz końca drogi. Wysiądź z samochodu i zbierz przedmioty w pomieszczeniu. Jedź dalej za nim.

KV5

Jedź dalej. Jak zobaczysz ninja na drewnianym moście, zabij go i stań obok skał po prawej. Rozejrzyj się za dużą apteczką LARGE MEDIPACK - Secret #22. Jedź dalej do zabudowań. Zatrzymaj się i wysiądź z samochodu. Wejdź na rusztowania i biegnij dookoła. Zabij ninja i zbierz Secret #23: SMALL MEDIPACK oraz LARGE MEDIPACK. Wejdź wyżej na rusztowanie i z wnęki zbierz LARGE MEDIPACK. Przy pomocy liny przeskocz na drugą stronę. Na ścianie będzie dźwignia, którą uruchom, aby otworzyć bramę. Wróć do samochodu i przejedź przez bramę. Zatrzymaj się i pomiędzy posągami znajdziesz UZI CLIPS i LARGE MEDIPACK. Udaj się do samochodu i wjedź na górę tunelem i się zatrzymaj. Wysiądź z samochodu i wskocz do pierwszej dziury, z której wypadały kolce - Secret #24, gdzie znajdziesz GRANADEGUN NORMAL AMMO. Wracaj z powrotem do samochodu. Jedź dalej i zatrzymaj się przy dziurze o kształcie litery L. Zejdź na dół i wejdź do małego korytarza - Secret #25 - CROSSBOW NORMAL AMMO oraz SHOTGUN WIDESHOT AMMO. Wracaj z powrotem do samochodu i jedź dalej do końca poziomu, czyli aż dotrzesz do ruin świątyni Karnak Temple of Karnak.DALEJ...

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408