Tomb Raider IV Last Revelation - Solucja:

Temple of Karnak

Tomb Raider IV - Temple of Karnak Secret: 4 [29/70]

Lara wysiądzie z samochodu. Przeskocz przez rozwalony mur. Znajdziesz się na dziedzińcu świątyni. Obok obeliska znajdziesz SHOTGUN NORMAL AMMO. Udaj się do środkowego wejścia i skręć w korytarz po lewej. Zeskocz do dziury i przeczołgaj się do następnego pomieszczenia - Secret #26. Znajdziesz tutaj w wazach SHOTGUN NORMAL AMMO, FLARES, LARGE MEDIPACK, UZI AMMO i SHOTGUN WIDESHOT AMMO. Wróć z powrotem korytarzem i za nim wyjdziesz wejdź na półkę i dalej na półkę wyżej. Zbierz tam przedmioty: SMALL MEDIPACK, UZI AMMO oraz SHOTGUN WIDESHOT AMMO. Udaj się teraz z powrotem do obelisku i skieruj się do otwartej bramy. W pomieszczeniu wejdź na półkę i dalej wyżej. Przeskocz na środkową półkę i sprawdź dziury w ścianach. Na następnej półce znajdziesz SHOTGUN NORMAL AMMO i UZI AMMO. Udaj się do otwartej bramy i zbierz Canopic Jar 1 i wejdź do drugiej bramy, gdzie będzie SMALL MEDIPACK i SHOTGUN. Zejdź na dół i udaj się do basenu z wodą.

Wskocz do niego. Na jego dnie znajdziedz FLARES. Popłyń tunelem i otwórz drzwi. Płyń dalej i po lewej będzie miejsce na zaczerpnięcie powietrza. Wejdź na półkę i znajdziesz UZI AMMO i CROSSBOW AMMO - Secret #27. Płyń dalej kawałek i skieruj się do trójkątnej wnęki po lewej - Secret #28, gdzie znajdziesz SHOTGUN WIDESHOT AMMO, UZI AMMO, CROSSBOW AMMO i LARGE MEDIPACK. Wracaj do obelisku.

Udaj się na lewo od obelisku (na północ) i przejdź przez wyrwę w murze. Udaj się na prawo i wejdź na górę. Na półkach znajdziesz SHOTGUN NORMAL AMMO, UZI AMMO oraz SMALL MEDIPACK. Zejdź na dół i udaj się do lewej wnęki, gdzie będą FLARES i zejdź w dół. Przejdź do następnego pomieszczenia. W pierwszej wnęce po lewej będzie wąska szpara - udaj się tam - Secret #29, gdzie znajdziesz UZI AMMO x2 i FLARES. Wróć z powrotem. Udaj się teraz do lewego basenu i użyj drabinki na suficie, aby przejść na drugą stronę. Naciśnij przycisk w ścianie. Udaj się do prawego basenu, gdzie będzie SMALL MEDIPACK. Przejdź na drugą stroną i udaj się do drzwi, które się otworzyły. Pociągnij dźwignię i zabij skorpiona. Zeskocz do dziury.

Na półce będzie LARGE MEDIPACK. Udaj się do wnęki po lewej (Horusa) i włóż Canopic Jar 1. Otworzą się drzwi. Udaj się do drugiej wnęki idź nią do końca. Wskocz do wody i wpłyń pod półkę, gdzie znajdziesz SHOTGUN NORMAL AMMO x 2. Wyjdź z wody i udaj się do wnęki w ścianie po prawej. Przeczołgaj się korytarzem i idź nim dalej. Udaj się do obelisku. Udaj się teraz do bramy prowadzącej do basenu. Po prawej będą otwarte drzwi, które są twoim celem.

The Great Hypostyle Hall

Secret: 0 [29/70]

Idź prosto i między kamieniami znajdziesz SHOTGUN NORMAL AMMO oraz SMALL MEDIPACK. Udaj się do przejścia na prawo i idź dalej. Zabij skorpiony. Wejdź na półkę i dalej wyżej, gdzie znajdziesz SHOTGUN WIDESHOT AMMO, a na jednej z półek FLARES oraz SHOTGUN NORMAL AMMO. Idź dalej półkami i na końcu znajdziesz UZI AMMO i SMALL MEDIPACK. Przeskocz na drugą stronę przepaści i idź dalej. Wejdź w drzwi po lewej i zbierz SMALL MEDIPACK i UZI AMMO. Idź dalej.

Sacred Lake

Secret: 0 [ 29/70]

Zjedź na dół i idź dalej aż dojdziesz do wody. Wskocz do niej i wyjdź na plażę po przeciwnej stronie. Zabij krokodyle. Idź dalej półką aż dojdziesz do pomieszczenia. Zejdź niżej i zsuń się na dół, tak, aby wskoczyć na drążek bambusowy. Wespnij się wyżej i przeskocz na kolejny bambus, aby dostać się na półkę na górze. Przeczołgaj się do korytarza i idź nim do pomieszczenia z linką z kulkami. Pociągnij ją. Wracaj z powrotem do bambusowych linek. Zejdź na dół i wskocz do wody.

W basenie znajdziesz FLARES. Płyń korytarzem do końca i do góry. Uważaj na krokodyle i płyń do otwartej bramy. W pomieszczeniu pod półką będzie dźwignia, którą pociągij. W lewym górnym rogu wejdź na półkę i przeskocz na kolejną, gdzie znajdziesz SHOTGUN NORMAL AMMO. Wskocz ponownie do wody i płyń do prawego rogu, gdzie znajdziesz SMALL MEDIPACK oraz SHOTGUN NORMAL AMMO. Wpłyń do tunelu po środku pomieszczenia i otwórz drzwi. Płyń dalej do pomieszczenia z lustrem. Znajdź miejsce do wynurzenia się i wyjdź z wody. Idź korytarzem do końca, gdzie w komnacie znajdziesz Canopic Jar 2 oraz UZI AMMO x 2. Wracaj z powrotem do komnaty z wodą, od której się zaczęło ten korytarz. Udaj się teraz do tunelu przy ścianie i płyń nim do końca. Wyjdź na półkę i wejdź wyżej. Idź dalej i znajdziesz się w komnacie, gdzie umieściłeś poprzednią urnę. Umieść teraz drugą. Przejdź w głąb wnęki, gdzie włożyłeś urnę. Woda teraz umożliwia chodzenie po niej. Podjedź do posągu po drugiej stronie, za którym będzie USI AMMO i przejdź przez drzwi za nim.

Temple of Karnak

Secret: 0 [29/70]

Idź korytarzem aż dojdziesz do dziedzińca z wodą i krokodylami. Zabij krokodyle. Na jednej z plaż znajdziesz SHOTGUN NORMAL AMMO. Wskocz do wody i płyń tunelem do końca. Wejdź do pomieszczenia i naciśnij przycisk. Wróć z powrotem i udaj się do otwartego postumentu. Zbierz Hypostyle Key oraz Sun Goddess. Wracaj teraz z powrotem do wejścia, tak jak przyszedłeś i wracaj dalej do poprzedniej świątyni. Idź wodą do korytarza i przejdź na drugą stronę i po prawej stronie wejdź we wnękę. Idź nią do końca.

The Great Hypostyle Hall

Secret: 0 [29/70]

Wracaj do obelisku i skręć do bramy prowadzącej do basenu. Przejdź przez drzwi po prawej i idź dalej. Miń dziedziniec i idź dalej korytarzem. Przeskocz nad przepaścią. We wnęce między skałami na północno-zachodnim rogu będzie szpara, przez którą przejdź. Idź dalej od drzwi i otwórz je przy pomocy klucza. Przejdź przez drzwi. Zabij black ninja. Po prawej stronie wejdź na górą półkę i przeskocz na ich środek. Podskocz do góry i idź trzymając się drabinki na suficie. Na skrzyżowaniu udaj się w lewo do wnęki i po przejściu kawałka idź dalej drabinkami do dźwigni, którą pociągnij. Udaj się teraz z powrotem do rozwidlenia i przejdź po drabince dalej, gdzie umożliwiła ci zamknięta klapa. Zeskocz na półkę i zbierz UZI AMMO. Wejdź wyżej i skacz dalej po półkach do kuli na kolumnie. Strzel w nią, aby spadła. Zejdź na dół i udaj się do miejsca, gdzie spadła kula. Wejdź po półkach do góry. Skręć do pomieszczenia po lewej, aby dowiedzieć się o co biega, i biegnij korytarzem do końca i wskocz na drabinkę. Wejdź wyżej i przekręć obelisk, potem do następnego i go także ustaw; i w końcu do trzeciego - wszystkie ustaw do lewej pochodni. Wracaj teraz z powrotem do pomieszczenia z liną, którą teraz pociągnij.

Zajarzy się i zbierz z kolumny Sun Disk. Udaj się do otwartej klapy i idź dalej.

Secred Lake

Secret: 1 [30/70]

Wskocz do wody i zbierz SHOTGUN NORMAL AMMO i we wnęce po drugiej stronie SMALL MEDIPACK. Wyjdź z wody na podest po środku między dwoma obeliskami. Połącz Sun Disk z Sun Goddess, aby otrzymać Sun Talisman i ustaw go na małym obelisku po środku. Na prawo od wejścia we wnęce będzie SMALL MEDIPACK. Udaj się teraz do drzwi naprzeciwko i zejdź do wody. Zbierz UZI AMMO i wpłyń w prawą dziurę, gdzie znajdziesz NORMAL SHOTGUN AMMO, a w dziurze po lewej będzie SHOTGUN WIDESHOT AMMO, płyń do drzwi, które otwórz i płyń korytarzem - Secret #30 i wynurz się na jego końcu. Znajdziesz tam CROSSBOW EXPLOSIVE AMMO, LARGE MEDIPACK i SHOTGUN WIDESHOT AMMO. Wracaj teraz z powrotem do poprzedniego pomieszczenia i po bambusie wróć na górę, i do obelisków.

Wejdź do ostatnich (niezwiedzonych) drzwi. W pomieszczeniu po lewej będzie półka, na której znajdziesz SMALL MEDIPACK, UZI AMMO, SHOTGUN NORMAL AMMO. Udaj się na żółte skały po środku i wejdź na górę. Podskocz do drabinki i idź w stronę przeciwną niż wejście. Przeczołgaj się szparą i udaj się na lewo, aby zebrać UZI AMMO. Teraz udaj się na prawo i podskocz na półkę wyżej. Udaj się na środek kładki i przeskocz na drugą stronę. Zeskocz na piętro i podejdź do dziury w ścianie obok. Wskocz na nią i przejdź na drugą stronę. Zejdź na dół. Udaj się do pomieszczenia z bordową bramą i zbierz FLARES i Uzis. Udaj się teraz do drugiej bramy i wyjdź na dziedziniec. Idź do bramy pomiędzy dwoma ogromnymi posągami.DALEJ...

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408