Tomb Raider IV Last Revelation - Solucja:

Desert Railroad

Secret: 3 [43/70]

Lara znajdzie się w pociągu. Pociągnij dźwignię i przeskocz do następnego wagonu; wejdź do niego. W pierwszym pomieszczeniu znajdziesz SMALL MEDIPACK, w drugim w skrzyni SHOTGUN NORMAL AMMO, a w trzecim w skrzyni nic nie będzie. Zabij ninja i idź do następnego wagonu. Zabij ninja i po wagonach-platformach dostań się do następnego wagonu, po drabinie wejdź na dach wagonu. Otworzy się klapa - zabij ninja. Idź dalej wagonami. Przejdź na wagon-platformę z czymś niebieskim i wisząc na jego boku przejdź na jego drugą stronę. Wejdź po drabinie na następny wagon. Zabij kolejnego ninja i idź na sam koniec wagonu. Zeskocz do drzwi, które się otworzą - Secret #41, gdzie znajdziesz CROSSBOW AMMO, REVOLVER AMMO i LARGE MEDIPACK. Wejdź z powrotem na wagon i ustaw się z boku po prawej w kierunku jazdy wagonu i zeskocz do dziury. W środku znajdziesz SHOTGUN NORMAL AMMO, Crowbar oraz Shotgun. Przy pomocy łomu przełącz dźwignię i zabij kolejnego ninja. Teraz posuwamy się zgodnie z ruchem pociągu.

Przeskocz na wagon-platformę i przejdź przez niego do kolejnego wagonu. Wejdź do wagonu i zabij ninja. Wejdź w korytarza i przy pomocy łomu otwórz drzwi - Secret #42, gdzie znajdziesz GRENADE FLASH AMMO x2 oraz Granadegun. Wyjdź z wagonu i wejdź na jego dach. Przejdź do następnego wagonu i wejdź do niego, znajdziesz tam SMALL MEDIPACK. Wyjdź z wagonu i przejdź przez dwa wagony-platformy; pojawią się kolejni ninja w jeepie. Wskocz do wagonu, z którego zaczynałeś/łaś i zabij ninja. Przejdź przez wagon do następnego. Podejdź do skrzyni z wyłamanym bokiem i użyj łomu - Secret #43; SMALL MEDIPACK. Podejdź teraz do uszkodzonej dźwigni i przy pomocy łomu ją pociągnij. Udaj się do drzwi, które się otworzyły.

Alexandria

Secret: 1 [44/70]

Lara znajdziesz się w Alexandrii. Na początku znajdziesz SMALL MEDIPACK. Idź po schodach na rynek z fontanną po środku. Idź do przeciwległego kąta rynku i uliczką do końca. Znajdziesz tam za kratami motor oraz SHOTGUN NORMAL AMMO. Udaj się do dużego budynku na placu i wejdź na górę. Lara spotka tam Jean-Yves. Po rozmowie z nim w pomieszczeniu między regałami znajdziesz SHOTGUN NORMAL AMMO, a na komodzie przy wejściu LASERSIGHT, CROSSBOW NORMAL AMMO, SHOTGUN NORMAL AMMO x2. Wyjdź na balkon i przeskocz na kolejny. Zabij ninja. Podjedź półką do ściany z niebieską plakietką i skocz na dach na przeciwko; idź w prawo i pociągnij dźwignię. Udaj się teraz do drugiego budynku i w wąskim korytarzu będzie - Secret #44, gdzie znajdziesz LARGE MEDIPACK i CROSSBOW NORMAL AMMO.

Wyjdź z budynku i udaj się w prawo, a następnie skręć w uliczkę po lewej. Zabij ninja i idź dalej korytarzem.

Egyptian Adventure

Secret: 0 [44/70]

Idź prosto i skręć w pierwszą bramę po prawej. Rozwal barykadę zasłaniającą wejście do Egyptian Adventure i wejdź tam. Udaj się na pochylnie po prawej i szybko zestrzel wszystkie tarcze. Zbierz monetę Token i wyjdź dziurą po lewej. Wejdź z powrotem do pomieszczenia z piramidą i wejdź po schodach. Rozwal barykadę zasłaniającą wejście i wejdź do pomieszczenia z lustrem, gdzie możesz zebrać kuszę Crossbow. Udaj się do pomieszczenia obok i wrzuć do automatu Token. Powstanie lina, po której wejdź na górę. Weź kij od miotły Broken Handle i wyjmij hak ze ściany Hook. Wracaj do pomieszczenia z wielką klatką. Połącz Broken Handle z Hook, aby otrzymać Hook and Pole. Podejdź do klatki i użyj tego urządzenia, aby zdobyć klucze Gate Key będące w środku klatki. Wróć z powrotem na ulicę i udaj się w prawo. Biegnij dalej, wybierz prawe przejście.

DALEJ...

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408