Tomb Raider IV Last Revelation - Solucja:

Coastal Ruins

Secret: 0 [44/70]

Zeskocz niżej i przejdź na drugą stronę pomieszczenia. Skocz do wnęki w ścianie i przeczołgaj się na jej koniec. W następnym pomieszczeniu wejdź po drabinie na górę, do szerokiego korytarza. Idź prosto i dalej, aż wyjdziesz na skaliste nabrzeże. Wejdź na górę i skocz na półkę i dalej do wnęki, gdzie znajdziesz SMALL MEDIPACK oraz SHOTGUN WIDESHOT AMMO. Przeskocz na drugą stronę, idź dalej korytarzem do bramy, którą otwórz przy pomocy znalezionego wcześniej klucza.

Catacombs

Secret: 4 [48/70]

Naciśnij przycisk z buźką i wracaj z powrotem do pomieszczenia z kościotrupami. Zejdź na sam jego dół i zrzuć wiszący kamień (podpal pochodnie i podpal sznur). Wejdź we wnękę i idź korytarzem do drzwi, które otwórz przy pomocy łomu. Idź dalej korytarzem i przeciągnij filar na ciemny kafel. Wróć teraz z powrotem do pomieszczenia na górze.

Przejdź do drugiego pomieszczenia i przesuń kolumnę do poprzedniego pomieszczenia na pole oznaczone buźką. Wyskoczy duch. Otworzy się przejście do następnego pomieszczenia. Aby pozbyć się ducha, musisz skorzystać z posążka, o który duch się rozbije. Wróć do pomieszczenia z bambusem i zjedź na dół. Idź do końca korytarza i pociągnij za dźwignię. Nagle ściany odpadną i znajdziesz się w dużym pomieszczeniu z wiszącymi linami. Przeskocz na linę i potem na drugą i po lewej do wąskiej wnęki w ścianie - Secret #45, gdzie znajdziesz FLARES, Shotgun oraz LARGE MEDIPACK. Zejdź na dół i w korytarzu po schodach na górę. Na końcu korytarza będą małe dzbany, w których znajdziesz SHOTGUN WIDESHOT AMMO. Zeskocz do wody. Wypłyniesz w dużym pomieszczeniu. Wejdź na schody i wyżej na półki. Kieruj się na południowy-wschód i pociągnij dźwignię. Wysuną się podesty, po których przejdź do półki z wazą, gdzie znajdziesz SHOTGUN WIDESHOT AMMO. Chwyć się drabiny na suficie i przejdź nią na drugą stronę, gdzie na półce pociągnij dźwignię; pojawi się kolejny duch. Wysuną się kolejne pomosty. Udaj się na środkową półkę i przeskocz na małą obok, a z niej dalej na te, które się wysunęły. Przeskocz na półkę nad przejściem i do wnęki. Teraz na rękach przejdź do końca. W korytarzu będą wazy, miń je i idź dalej.

Znajdziesz się w kolejnym pomieszczeniu. Na półce z dzbanem znajdziesz SHOTGUN WIDESHOT AMMO. Zabij kościotrupy. Przy pomocy liny przedostań się na drugą stronę, a następnie na półkę po lewej. Teraz przeskocz na półkę po środku i zbierz Trident. Wróć na poprzednią półkę i przeskocz do półki we wnęce. Wejdź po drabinie na górę. Idź korytarzem do pomieszczenia z kościotrupami. Zabij je i zbierz kolejny Trident. Wejdź po słupie na górę, gdzie w wazach znajdziesz CROSSBOW NORMAL AMMO. Wejdź wyżej do korytarza. Idź nim do końca, otworzą się drzwi. Zabij kolejne szkielety. Skocz na drąg i zjedź na dół. Idź korytarzem do pomieszczenia z dwoma linami. Skocz na drabinę po prawej i zejdź na dół. Zabij kolejnych szkieletorów i udaj się do drabiny po drugiej stronie pomieszczenia po prawej. Wejdź w korytarz i biegnij do następnego pomieszczenia. Skręć w bramę po lewej i trzymaj się lewej ściany i wejdź w przejście po prawej. Wejdź po drabinie na górę. Znajdziesz tam SHOTGUN WIDESHOT AMMO. Przeskocz na półkę na wprost. Z boku po prawej będzie półka z LARGE MEDIPACK. Idź dalej półkami i po prawej na półce znajdziesz SHOTGUN NORMAL AMMO oraz SHOTGUN WIDESHOT AMMO. Udaj się na półkę po lewej i wejdź po drabinie. Zbierz kolejny Trident i po półkach skacz na drugą stronę pomieszczenia do liny. Przeskocz na drugą stronę i do wnęki w słupie. Wejdź po bambusie na górę. Będzie tam kościotrup z dzbanami. Po drabinie wejdź wyżej i przeskocz do korytarza. Idź korytarzem do końca i zbierz ostatni Trident. Nie idź po drabinie. Postrzelaj do wszystkich drobnych kości i wskocz do dziury po lewej. Zbierz CROSSBOW AMMO i otworzą się drzwi do Secret #46 - CROSSBOW EXPLOSIVE AMMO. Otworzą się drzwi w pomieszczeniu, w którym wcześniej byłeś. Udaj się teraz tam z powrotem. Przeskocz na półkę z otwartymi drzwiami i przejdź przez nie - Secret #47, gdzie znajdziesz CROSSBOW EXPLOSIVE AMMO, WIDESHOT AMMO, SHOTGUN SHELLS oraz LARGE MEDIPACK. Przejdź na drugą stronę pomieszczenia i zejdź po drabinie na dół. Zejdź niżej na wprost drabiny. W dzbanach znajdziesz UZI AMMO. Wejdź po schodach i skręć w prawo, następnie w lewe przejście i wejdź w przejście na prawo. Znajdziesz się w windzie. Jak winda stanie, wejdź w przejście na wprost drzwi. Idź prosto korytarzem, aby zebrać Secret #48, gdzie znajdziesz LARGE MEDIPACK, WIDESHOT AMMO i CROSSBOW EXPLOSIVE AMMO. Wracaj do pomieszczenia z dwoma linami.

Temple of Poseidon

Secret: 1 [49/70]

Udaj się teraz wyjście na wprost i dalej po schodach. Zejdź na dół do dziury. Znajdziesz się w świątyni Posejdona. Uwaga: kolejność umieszczania Tridentów jest dowolna. Idź na wprost i do pomieszczenia z bambusem. Wejdź na górę. Zabij szkieletory i wejdź na pomnik Posejdona, gdzie wsadź jeden z Trident. Wróć na dół. W kanałach pojawi się woda. Udaj się teraz na lewo. Wskocz do dziury po lewej i idź dalej do kolejnego posągu, gdzie umieść kolejny Trident. Wracaj z powrotem i udaj się do następnego korytarza. Znajdziesz się w kolejnym pomieszczeniu. Zejdź niżej i w dziurze będzie Secret #49, gdzie znajdziesz CROSSBOW NORMAL AMMO i SMALL MEDIPACK. Wejdź z powrotem na górę i idź dalej. Udaj się teraz do dziury pod posągiem i idź korytarzem do następnego pomieszczenia. Podejdź do kolejnego posągu Posejdona i umieść trzeci Trident. Wracaj teraz z powrotem do głównego pomieszczenia i udaj się do ostatniego korytarza. Obok posągu po lewej będzie drabina, po której wejdź na górę. Umieść ostatni Trident i wracaj z powrotem. Teraz zbiornik po środku jest pełen, więc wskocz do niego. Wpłyń do korytarza i płyń nim do końca. Znajdziesz się w pomieszczeniu i wejdź po schodach. W kolejnym pomieszczeniu w wazach ukryte są posągi do zabicia ducha. Przycisk z buźką otwiera drzwi do Coastal Ruins, ale na razie tam nie idź. Przejdź do następnego pomieszczenia i w sarkofagu znajdziesz Left Gauntlet. Otworzą się drzwi obok i w korytarzu na środku będzie wnęka, po której się przeczołgaj do biblioteki.DALEJ...

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408