Tomb Raider IV Last Revelation - Solucja:

Pharos, Temple of Isis

Secret: 0 [53/70]

Wpłyń w każde wejście i włóż Pharos Knot oraz Pharos Pillar. Otworzą się wielkie drzwi na samym dole piramidy, w które wpłyń. Znajdziesz się wewnątrz piramidy. Przejdź do następnego pomieszczenia i zabij szkieletora. Wskocz do dziury z wodą i płyń do następnego pomieszczenia. Drzwi na wprost są ślepym zaułkiem. Otwórz drzwi po prawej i płyń nimi do wynurzenia. Znajdziesz się w pomieszczeniu z trzema parami schodów. Udaj się na południowe.

W pomieszczeniu po obu stronach posągu będą artefakty: jeden uszkodzony, a drugi do zebrania Black Beetle. Wysuną się klocki po bokach pomieszczenia. Wejdź po nich do przycisków i naciśnij je. Otworzy się dziura w podłodze. Zejdź niżej i biegnij na półkę i skocz na pochylnię, z niej na następną i na półkę. Naciśnij przycisk i zbierz Winding Key. Po drabinach wróć z powrotem do poprzedniego pomieszczenia i wracaj do schodów. Udaj się teraz na zachodnie schody.

Idź korytarzem do pomieszczenia z mini czarną piramidą. Po trzech jej stronach będą dziury w podłodze, do których musisz wejść i zebrać skarabeusze Black Beetle x 3. Powinieneś mieć teraz 3 sprawne skarabeusze. Wracaj teraz do pomieszczenia ze schodami i udaj się na schody po lewej.

Cleopatra's Palace

Secret: 0 [53/70]

Idź korytarzem i idź do korytarza obok schodów. Wejdź po pochylni na górę i otwórz drzwi przy pomocy łomu. Idź korytarzem i otwórz kolejne drzwi łomem. Idź dalej i zeskocz do dziury. Zjedź po pochylni i skocz na półkę na wprost. Teraz skocz na drugą i zbierz skarabeusza: jeden zepsuty i jeden sprawny Black Beetle (po prawej). Wracaj teraz z powrotem po pochylni, która zmieniła się w schody, do pomieszczenia ze schodami i do pomieszczenia z małą czarną piramidą (schody po prawej).

Pharos, Temple of Isis

Secret: 0 [53/70]

Włóż wszystkie cztery skarabeusze z każdej strony piramidy. Zbierz Mechanical Scarab, którą połącz ze znalezionym wcześniej kluczem Winding Key. Uwaga skarabeusz zużywa się po trzech użyciach. Wracaj teraz do pałacu Kleopatry.

Cleopatra's Palace

Secret: 1 [54/70]

Przejdź przez pomieszczenie z wodą i wejdź do korytarza po schodkach. Idź nim dalej i użyj skarabeusza, aby przejść korytarz z pułapkami. Udaj się do korytarza po lewej i idź nim do następnego pomieszczenia. Z sarkofagu zbierz Right Gauntlet.DALEJ...

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408