Tomb Raider I - Solucja:

City of Vilcabamba

Secret: 3

Po przejściu przez bramę znajdziesz się w nowym pomieszczeniu, gdzie czekają na ciebie cztery wilki. Udaj się teraz do prawego korytarza. Wejdź do korytarza pogrążonego w cieniu. Będą tam nietoperze. Biegnij prosto do miejsca, gdzie będą roślinki. Będzie tam wilk oraz MAŁA APTECZKA. Idź dalej korytarzem. Będą tam nietoperze. Za rogiem skręć w lewo i dalej w lewo, będą tam dwa nietoperze. Gdy znajdziesz się w centralnej części pomieszczenia zaatakuje cię niedźwiedź. Wejdź do pomieszczenia, z którego wyszedł. Znajdziesz się w stodole. Wejdź na górę, będzie tam MAŁA APTECZKA. Wróć z powrotem na dół. Wróć do głównego holu i wskocz do basenu.

Na rozwidleniu popłyń w prawo. W nowym pomieszczeniu odszukaj po lewej stronie na filarze dźwignię. Znajdź także dźwignię na ścianie pomieszczenia. Otwiera ona dojście do sekretu nad nią #1 SECRET, gdzie znajdziesz MAŁĄ APTECZKĘ. Pociągnij dźwignię i wyjdź do holu z niedźwiedziem. Teraz z powrotem do wody i płyń korytarzem na lewo. Znajdziesz się w basenie wyłożonym niebieską mozaiką. Wyjdź na powierzchnię na wprost korytarza. Po prawej będzie #2 SECRET, gdzie znajdziesz naboje do Magnum i MAŁĄ APTECZKĘ. Wróć z powrotem do basenu i wskocz do niego. Popłyń z powrotem do holu z niedźwiedziem.

Udaj się do miejsca, gdzie dźwignia jest obok drzwi. Pociągnij dźwignię i przejdź przez drzwi. Znajdziesz się w "małej chatce", wejdź po schodach i przeskocz na drugą stronę korytarza. Znajdziesz się w drugim pomieszczeniu. Po zeskoczeniu podłoga się zwali. Podejdź do innego klocka w ścianie i wyciągnij go tak, abyś mógł się dostać na półkę u góry. Będzie tam DUŻA APTECZKA. Zejdź na dół i wyciągnij kamień dalej i przejdź do następnego pomieszczenia. W nowym pomieszczeniu po prawej w korytarzu będzie Gold Idol, a po lewej Silver Key. Wróć do poprzedniego pomieszczenia i popchaj klocek do przodu, do końca, tak, aby można było się dostać na półkę wyżej w drugim pomieszczeniu. Wejdź na półkę wyżej. Będą tam nietoperze. Udaj się do przejścia, gdzie będą kolejne nietoperze. Znajdziesz się ponownie w korytarzu przy głównym holu pomieszczenia. Udaj się na prawo i otwórz drzwi przy pomocy znalezionego klucza. Przejdź przez drzwi.

Na dzień dobry w nowym korytarzu czekają na ciebie strzałki, a potem wilki w następnym pomieszczeniu. Idź dalej do świątyni. Przejdź przez otwarte drzwi po lewej i idź po schodach. Znajdziesz się pomieszczeniu wypełnionym wodą. Po bokach będą schody, udaj się nimi do góry i przejdź po schodach do góry tego samego pomieszczenia; będzie tam nietoperz. Przeskocz na drugą stronę i idź schodami w górę. Znajdziesz się w pomieszczeniu z pomarańczowymi ścianimi, nietoperzem, MAŁĄ APTECZKĄ i dźwignią. Pociągnij dźwignię i zeskocz na dół na froncie świątyni. Wbiegnij w nowo otwarte drzwi. Po drodze na półce skalnej znajdziesz naboje do Shotgun'a, a półka niżej MAŁA APTECZKA.

Po przejściu przez nowe drzwi i przejdź schodami do pomieszczenia wypełnionego wodą. Udaj się do góry po półkach. Przebiegnij przez zapadającą się podłogę na drugą stronę pomieszczenia i wejdź na półkę wyżej. Będzie tam nietoperz. Wejdź do następnego pomieszczenia i idź schodami do góry. Znajdziesz się w pomieszczeniu z pomarańczowymi ścianiami. Znajdziesz tam kolejną dźwignię. Pociągnij ją i zeskocz na dół świątyni. Przejdź przez nowo otwarte drzwi.

Idąc nowym korytarzem uważaj na latające młoty. Idź prosto, aż dojdziesz do pomieszczenia z dźwignią. Podłoga pod tobą się zawali i wpadniesz do wody. Popłyń wąskim korytarzem do końca. Wyjdź z wody. Biegnij schodami do góry. Znajdziesz się ponownie w pomieszczeniu z pomarańczowymi ścianami. Będzie tam dźwignia. Użyj dźwigni i skocz na dół do wody. Czeka tam na ciebie niedźwiedź. Zwiedź pomieszczenie i udaj się schodami do góry. Użyj dźwigni i wejdź do korytarza obok dźwigni ukrytego w cieniu #3 SECRET, znajdziesz tam naboje do UZI. Wróć z powrotem na górę i zejdź na dół. Podejdź do filaru i użyj Gold Idol. Przejdź przez otwartą bramę.DALEJ...

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408