Tomb Raider II - Solucja:

The Great Wall

Secret: 3

Lara zjedzie po skalnej ścianie do jaskini. Udaj się prosto i przy wodzie wejdź wyżej. Idź półkami coraz wyżej, aby dostać się do dziury w ścianie. Jednak jak przeskoczysz na półkę, skieruj się w drugą stronę i przeskocz na półkę obok, gdzie znajdziesz SECRET #1 - Stone Dragon. Znajdziesz się w budynku wieży strażniczej na Wielkim Murze. Podejdź do kraty w podłodze po prawej, która jak na nią wejdziesz się zapadnie. Znajdziesz się w pomieszczeniu częściowo zalanym wodą. Wejdź wyżej po jakby schodach i przeskocz do wnęki w ścianie, gdzie jest dźwignia. Pociągnij ją, aby otworzyć drzwi. Zejdź na dół i przejdź przez drzwi.

Znajdziesz się na murze. Uważaj zaatakują Cię trzy kruki. Po prawej stronie muru jest w nim wyrwa. Zesuń się na dół, gdzie spadniesz do wody. W wodzie jest zielony korytarz, na końcu którego znajdziesz klucz GUARDHOUSE KEY. Wypłyń na ląd, gdzie zabij tygrysa. Wejdź z powrotem na mur i udaj się do zamkniętych drzwi drugiej strażnicy. Otwórz drzwi przy pomocy znalezionego klucza. W pomieszczeniu wejdź po drabinie, gdzie po prawej znajdziesz klucz RUSTY KEY. Zejdź na dół i otwórz drzwi. Przejdź do następnego pomieszczenia, gdzie uważaj na pająki. Zbierz MEDI PACK oraz SHOTGUN SHELLS obok kościotrupa i przesuń głaz, aby otworzyć przejście.

Idź dalej i zjedź po pochylni do wody. Od razu skieruj się w lewo do ściany, gdzie masz szparę, po której Lara może bezpiecznie przejść na drugą stronę komnaty. Na końcu zeskocz i w rogu wyjdź z wody. Teraz czeka Cię dość szybki bieg, w czasie którego wiele się będzie działo. Idź korytarzem do następnego pomieszczenia i skieruj się w prawo cały czas biegnąć, bo gonią Cię dwie wielkie kule. Wejdź w korytarz i przeskocz nad kolcami. Spadniesz do komnaty, w której będą zbliżające się do Ciebie ściany z kolcami, a więc szybko wespnij się do korytarza u góry.

Biegnij korytarzem uważając na zapadającą się podłogę i przeskakując nad nożami. Spadniesz do pomieszczenia z ruchomymi ścianami z kolcami. W przejściu będzie kolejny SECRET #2 - Jade Dragon. Zbierz go szybko i biegnij dalej korytarzem z ruchomymi ścianami z kolcami i zapadającą się podłogą. W końcu spadniesz niżej do pomieszczenia z kolejną ruchomą ścianą. Obróć się i udaj się do rogu, gdzie podłoga się pod Tobą zapadnie. Uff, wreszcie koniec tego biegu...

Przejdź dalej, gdzie znajdziesz dwa jeżdżące wałki. Przed Tobą na drodze leży SMALL MEDI PACK. Przebiegnij przez walce do jaskini. Pozabijaj pająki i za nim ruszysz na przejażdżkę po linie, skieruj się na prawo od liny stojąc przodem do przepaści. Odwróć się i zeskocz tyłem na półkę poniżej, a następnie chwyć się szczeliny i przejdź nią do końca. Wejdź do środka, idź korytarzem, gdzie znajdziesz FLARE oraz drabinę. Zejdź po niej na dół i przejdź do jaskini.

Zostaniesz zaatakowany przez T-Rexa. Przebiegnij na drugi koniec jaskini, gdzie znajdziesz SECRET #3 - Gold Dragon oraz trochę przydatnych przedmiotów. Uważaj, gdyż teraz pojawił się drugi T-Rex. Wróć do drabiny i tym razem wejdź na samą jej górę. Znajdziesz się ponownie w jaskini przy linie. Teraz zjedź nią na dół. Zabij dwa tygrysy i przebiegnij do kolejnej jaskini; podejdź do wielkich czerwonych drzwi. Nagle Larę zaatakuje jakiś czarny karateka, który w końcu wypije truciznę. Lara podejdzie do komputera, gdzie dowie się, że teraz ma udać się do Włoch, a dokładniej do Wenecji...

Venice

Secret: 3

Lara znajdzie się w ślepej wąskiej uliczce z tylko jednym wyjściem, więc idź w tym kierunku. Zabij psa, a następnie drugiego wraz z jego właścicielem. Facet z baseballem będzie miał SMALL MEDI PACK. Uważaj, bo z balkonu będzie do Ciebie strzelał facet. Zabij go także, jeżeli to możliwe. Idź dalej i wskocz do wody. Przepłyń pod drzwiami prawie na wprost i wyjdź na podest po prawej. Naciśnij guzik w ścianie. Zeskocz ponownie do wody i wróć do drewnianego budynku. Wejdź do niego i zbierz FLARE, a następnie naciśnij przycisk i wejdź po drabinie na piętro. Na piętrze czynność powtórz i w ten sposób dostaniesz się na dach przybudówki. Podejdź do okna i rozbij (strzelając z pistoletu) szybę. Uważaj w środku będzie pies. Przejdź do okna na przeciwko i przeskocz na czerwoną markizę, a z niej na balkon. Od zabitego wcześniej faceta weź klucz BOATHOUSE KEY.

DALEJ...

Strona główna  |  © 2010-2012 by 1408